10 obyčajných ľudí, ktorí sa náhodne stali hollywoodskymi hviezdami

V Hollywoode existuje nespočetné množstvo talentovaných hercov a herečiek. Každý z nich má svoj jedinečný príbeh za cestou ku herectvu. Mnoho z nich sa muselo tápať skúškami na vysokej škole, no existujú tu aj tí, ktorí sa k tomuto povolaniu dostali iba náhodou, kedy boli v správny čas na správnom mieste. Vedeli ste, ako sa dostali k herectvu vaši obľúbené tváre?

 

Harrison Ford

Harrison pracoval ako kulisár a v čase kedy ho objavil George Lucas bol stolárom.

1
img: via Biography.com

 

Evangeline Lilly

Pracovala ako letuška. Po jednom lete cestovala domov. Táto cesta sa jej stala osudnou, pretože ju zazrel agent z modelingovej agentúry.

2
img: via Interviewly

Will Smith

Raz sa Will Smith stratil na parkovisku, kde sa opýtal o pomoc neznámeho človeka. Zhodou náhod bol tento človek viceprezidentom Warner Brothers.

3
img: Biography.com

Toni Braxton

Toni si jedného dňa spievala popri tom ako tankovala benzín. Muž, ktorý stál vedľa nej sa jej opýtal či nemá záujem o kariéru speváčky.

4
img: via That Grape Juice

Bruce Willis

Mladého Bruca si kamaráti doberali kvôli jeho problému s koktaním. Školské predstavenia, mu ale pomohli sa tohoto problému zbaviť.

5
img: via Richest Celebrities

Natalie Portman

11 ročná Natalie si po hodine tanca zašla do pizzerie, kde ju zaregistroval agent z modelingovej agentúry, ktorý ju povzbudil aby začala kariéru ako modelka.

6
img: via InStyle

Clint Eastwood

Clint prežil haváriu lietadla a bol pozvaný do televíznej šou, kde si ho všimol agent.

7
img: via Biography.com

Jason Statham

Jason predával falzifikáty voňaviek či kabeliek v uliciach Londýna. Agent z modelingovej agentúry ho zazrel v nákupnom centre.

8
img: via Pinterest

Steven Seagal

Steven bol majstrom bojového umenia aikido. Jeden z jeho študentov sa stal agentom a tak odporúčil svojmu trénerovi aikida hereckú kariéru.

9
img: via Geekadelphia

Nick Jonas

6 ročný Nick čakal u kaderníka na mamu a popri tom si spieval. Istá žena v kaderníctve ho počula a zavolala agenta.

12
img: via Biography.com

 

.src

 

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť