Nezaradené

8 skvelých telefonátov detí na 911

Deti sú niekedy naozaj úžasné…

1. Koniec Vianoc

7-ročné dievčatko z Old Bridge z New Jersey zavolalo na 911-tku v panike po tom, čo zhodila sošku elfa z police. Isabelle LaPeruta sa zľakla, že zničila Vianoce, myslela si totiž, že elf stratil jeho mágiu po tom, čo ho omylom trafila loptou. Našťastie bola polícia veľmi chápavá a celú udalosť zobrala s humorom.

2. Problém s nohavicami

Len dvojročné dievča volalo políciu, pretože od nich chcelo pomoc. Pomoc s jej nohavicami, ktoré si sama nedokázala obliecť. Jej starý otec bol skutočne prekvapený, keď otvoril dvere a v nich stála policajtka. Aaliyah však presne vedela o čo ide a policajtke nadšene zamávala.

a99626_kids-911_2-pants-upimg: http://news.yahoo.com

3. Záchranca

Tento prípad je oproti predchádzajúcim dvom odlišný. 5-ročný chlapec zavolal pomoc potom, čo jeho matka havarovala. Na mieste boli jeho matka so sestrou mŕtve. Malý chlapec vyliezol z prevráteného auta a z matkinho mobilu zavolal otcovi. Ten si však stihol uvedomiť, že má príliš slabú baterku a poprosil syna, aby zavolal 911.

a99626_kids-911_3-car-accidentimg: insideedition.com

4. Proti jazde pod vplyvom

10-ročný chlapec povedal, že sa obával o svoj život, keď zavolal 911 na svojho otca za riadenie pod vplyvom alkoholu. Jeho otec šiel navyše veľmi vysokou rýchlosťou. Chlapec im stihol povedať, že je tak vystrašený, že zvažuje vyskočiť z idúceho vozidla. Bol to podľa neho lepší variant, než havarovať pri takej rýchlosti.

Onedlho sa však hovor prerušil. Netrvalo dlho a na políciu bola hlásená nehoda. Havaroval otec chlapca, ktorý s nimi telefonoval. Ten s jeho sestrou utrpeli ľahšie zranenia. Ich otec bol okamžite zatknutý.

5. Hladný

5-ročný chlapec zavolal na políciu, pretože bol hladný a nevedel, čo má robiť. Matka ho nechala doma samého bez jedla viac ako päť hodín.

6. Problém s matematikou

4-ročný chlapec zavolal na políciu, aby mu pomohli vyriešiť jeho nejaké matematické úlohy.

7. Superhrdina

V roku 2015 sa stal 5-ročný chlapec Aurora superhrdinom potom, ako zavolal na 911. Jeho matka mala diabetický šok a vďaka babke, ktorá ho naučila, ako vytáčať tiesňové volania, zachránil svojej matke život. Polícia vystopovala volajúceho a včas prišla na pomoc.

8. Oreo

Dieťa zavolalo políciu na svoju mamu potom, čo mu odmietla dať Oreo. Polícia si najprv myslela, že ide o domáce násilie, keď im zavolal 7-ročný chlapec a povedal, že jeho matka na neho vytiahla nôž. Po príchode polície chlapec priznal o čo išlo a dostal prednášku o tom, kedy má skutočne volať na 911.

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť