Z jednej webovej stránky v priebehu pár rokov vznikla dynamická medzinárodná spoločnosť

Dobrý a originálny nápad ešte nemusí byť zárukou úspechu. Dôležitá je pracovitosť a ochota venovať svojmu nápadu čas. Tvrdá práca a budovanie mena na trhu pribúda s väčším počtom zákazníkov. Príkladom je webowá stránka, ktorá ponúka nakupovanie prostredníctvom zľavových kódov alebo kupónov. Je to výhodné pre zákazníka aj pre predávajúceho. Na Slovensku ju nájdeme pod názvom Picodi.com.

picodi

picodi-4

Z ničoho spraviť niečo je ťažké, no nie nemožné. Spoločnosť International Coupons vznikla v máji 2013 u našich severných susedov. Z prvej zľavovej stránky pod názvom www.kodyrabatowe.pl založenej v októbri 2010 v Poľsku sa onedlho stal fenomén a firma začala expandovať na ďalšie zahraničné trhy. Postupom času zistila skupina zákazníkov internetových predajní, že zľavové kódy sú ľahkým prostriedkom ako ušetriť peniaze. Nemusíte strácať čas v kamennej predajni a nakupovať môžete kdekoľvek, stačí len internetové pripojenie. Použitie kódov je bez poplatkov a bez registrácie.

picodi-3

V súčasnosti prechádza firma reorganizáciou, s ktorou prišiel aj nový názov picodi.com. Spoločnosť pôsobí v 26 krajinách po celom svete. Ročne jej služby využije viac ako 12 miliónov zákazníkov, ktorí sa opätovne vracajú. Používanie zľavových kupónov sa čoraz viac rozširuje. Štatistiky z prvého zahraničného trhu vo Veľkej Británii poukazujú na fakt, že viac ako 79% zákazníkov internetových predajní využíva kupóny pravidelne. Najviac sa kódy využívajú pri nákupe elektroniky, nasleduje cestovanie a tretím v poradí je stravovanie.

Do prvej pätice patrí nákup oblečenia a kozmetiky. Použitie zľavového kupónu pri nákupe cez internet znižuje konečnú cenu tovaru o konkrétne percento alebo konkrétnu hodnotu napr. v hej.sk, Alza, parfums.

picodi-2

Majitelia e-shopov môžu vďaka spolupráci s portálom získať nových zákazníkov, priestor pre reklamu a v neposlednom rade zvýšenie svojich príjmov. Tlačené papierové kódy a kupóny sú v útlme a v úzadí. Do popredia sa dostávajú online vouchery, s ktorými nemusíte počas nákupu opustiť pohodlie svojho domova. Už nemusíte čakať na sezónne výpredaje alebo končiace kolekcie. So zľavovými kódmi nakupujete výhodne a bez obmedzenia počas celého roka. A čo Vy? Už ste vyskúšali výhody nakupovania prostredníctvom originálnyc kupónov?

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť